Szkolenia dla ajentów sklepików szkolnych w placówce klienta lub on-line

Adresaci szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla najemców sklepików szkolnych.
Szkolenie może być zorganizowane w placówce klienta lub w formie webinaru online.

CELE SZKOLENIA

  • Zapoznanie ajentów sklepików szkolnych z zasadami zdrowego żywienia dzieci i młodzieży oraz zmianami, jakie wprowadza Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26.07.2016 roku oraz modyfikacja asortymentu sklepiku tak, aby był zgodny z wymogami w/w Rozporządzenia.

  • Poprawa asortymentu sklepików szkolnych tak, aby zawierały one produkty spożywcze korzystnie wpływające na zdrowie dzieci i młodzieży zaopatrujących się w nim.

Poznaj pełną
ofertę szkoleniową

Zostaw nam swoje dane, a nasi dietetycy skontaktują się z Tobą i przedstawią pełną ofertę szkoleń dla ajentów sklepików szkolnych.

* Nasi dietetycy skontaktują sie z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości!
Nasi dietetycy skontaktują sie z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia

Korzyści ze szkolenia:

Najemcy sklepików szkolnych będą posiadali wiedzę niezbędną do prawidłowego zaopatrywania sklepiku oraz przygotowywania kanapek, sałatek, koktajli zgodnie z zasadami zdrowego żywienia oraz założeniami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26.07.2016roku.

Dzieci będą mogły zakupić w sklepiku szkolnym zdrową, smaczną żywność, pozwalającą na ich prawidłowy rozwój oraz zwiększenie zdolności psychofizycznych oraz koncentracji podczas zajęć szkolnych/przedszkolnych oraz w czasie pozalekcyjnym.

Dzięki lepszemu żywieniu dzieci ulegnie zmniejszeniu ryzyko nadwagi i otyłości a w przypadku dzieci niedożywionych poprawi się ich stan odżywienia.

Sklepik otrzyma Certyfikat świadczący o dostępności w nim asortymentu korzystnie wpływającego na zdrowie dzieci, który jest zgodny z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26.07.2016roku.

Najemca sklepiku będzie mógł liczyć na wsparcie merytoryczne ekspertów Akademii Zdrowego Przedszkolaka przez cały okres obowiązywania Certyfikatu.

Szkolenie obejmuje:

Weryfikację listy produktów zamawianych przez najemcę sklepiku nadesłanej drogą mailową na adres dietetyk@zdrowyprzedszkolak.pl (wyszczególnienie niewłaściwych produktów zamawianych przez najemcę).

Rozpisanie listy produktów zalecanych i niewskazanych sprzedawanych w obrębie placówki oświatowej zgodnie z zasadami prawidłowego żywienia i Rozporządzeniem z dn.26 lipca 2016 roku.

Przepisy na zdrowe i smaczne potrawy lubiane przez dzieci w każdym wieku:

•  Kilka wariantów zdrowych i smacznych kanapek np. z pastami z roślin strączkowych, nasion, warzyw,

•  Koktajle warzywno-owocowe oraz mleczno-owocowe,

•  Sałatki warzywne i owocowe,

•  Zdrowe słodycze,

Certyfikat „Sklepik Zdrowego Ucznia” przyznany za bogaty i ciekawy asortyment zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn.26 lipca 2016 roku.

Certyfikat „Zdrowego Żywienia Dzieci” dla placówki lub firmy cateringowej.

Wsparcie merytoryczne ekspertów Akademii.

Zapoznaj się równiez z innymi szkoleniami Akademii Zdrowego Przedszkolaka

Szkolenia z zakresu prawidłowego żywienia Szkolenia dla rodziców
 

Masz pytania? Skontaktuj się z namitel.kom 730 197 390

+48 (22) 299 21 78 | kontakt@zdrowyprzedszkolak.pl